AEG WUB 5647

Příkon
60 W

• Rychle zahřátá
    • Hřeje opravdu 8 hodin
    • Na maximální výkon se doslova peču :-)
    • Elektrický přívod je pouze na jednu stranu a když deku otočím, mám pod prostěradlem tvrdou plastovou bouli

S dekou jsem maximálně spokojený. Ovládání je jednoduché, instalace na matraci také, hřeje rychle a vydrží tak celou noc. Ideální pro zimumřivce anebo při potížích s klouby či páteří. Doporučuji

• , zakoupeno v ivatofi

Možnost praní
Příkon
60 W

• POPIS PRODUKTU
    • vyhřívací podložka na prohřívání kloubů, zad a léčbu revmatických bolestí kloubů
    • 4 upevňovací pásky zamezující sklouznutí podložky a její pohodlnou aplikaci
    • bezpečnostní vypnutí po 8 hodinách
    • elektronická regulace teploty pro konstantní teplo
    • 3 nastavitelné stupně teploty
    • napětí: 230 V / 50 Hz, 60 W
    • barva: bílá

• Rychle zahřátá
    • Hřeje opravdu 8 hodin
    • Na maximální výkon se doslova peču :-)

• , zakoupeno v ivatofi

• Kvalita za dobrou cenu

• Jednoduche a funkcni
  • , zakoupeno v Digiboss

• měkká a příjemná

• na první pohled velmi pěkná
    • měkká a příjemná
    • tři úrovně nastavení teploty
    • popruhy pro uchycení k matraci
    • při podrobnějším pohledu trochu zklamání, zejména z ovladače
    • při první úrovni nastavení teploty málo hřeje
    • při druhé úrovni nastavení teploty hřeje dobře, ale na spaní to není vhodné
    • třetí úroveň nastavení teploty je vhodná pouze pro předehřátí postele
    • nemá snímatelný potah, jak uvádějí někteří prodejci
    • nemá časovač pro automatické vypnutí, jak uvádějí někteří prodejci a jak je uvedeno v návodu pro použití
    • již po několika dnech používání je na dece znát opotřebení, a to oděr vláken

Jelikož jsem zkušeným uživatelem vyhřívacích dek, musím konstatovat, že oproti jiným vyhřívacím dekám je tato velice měkká a příjemná a při spaní nijak netlačí. Vzhledem k výše uvedeným vlastnostem je její nevýhodou to, že je více náchylná k opotřebení - tj. oděru vláken z deky. Je tedy nutno ji dát do povlaku nebo pod prostěradlo, což ještě sníží účinnost první úrovně nastavení teploty.

• libil se mi ale byla jsem trošku zklamana

zajimalo by mně kde je ten časovač, jsou tam jen ty tři stupne nastaveni posuvem nic vic...