Beurer HK 37

Mít v zimním období krk v teple a ještě vypadat dobře je přáním každého z nás. Vyhřívací a prodyšný nákrčník tyto požadavky směle splňuje. Nejen, že zvenčí je v moderním...
Garantovaný nákup z svetpristroju.cz

Možnost praní
Rozměry
35 x 29 cm

• , zakoupeno v Pilulka.cz

Krásně v zimě zahřeje, oblávště vhodný pro lidi, kteří se během zimních dní pohybují častěji ve venkovních, povětrnostních podmínkách!! Samozřejmě udělá radost i těm, kteří mají prostě jen rádi hřejivé "teplíčko" i venku za chladnějšího počasí. Zatím jsme ještě neprali. Jinak je opravdu hřejivý. Vnitřní povrh je semišově hebký, zvnějšku je příjemný bavlněný úplet. Cena je velmi příznivá! U nás splnil očekávání!! Doporučuji!

• , zakoupeno v Electro World

splnila očekávání

• , zakoupeno v svetpristroju.cz

Ohodnotit přesně až bude výrobek použít. Nikde jinde jsem takovýto výrobek nesehnal. Je to další v řadě "ohrivacku". Předpokládám na zimu že bude celkem fajn.

Druh
šedé
Možnost praní
Rozměry
35 x 29 cm

Mít v zimním období krk v teple a ještě vypadat dobře je přáním každého z nás.

Vyhřívací a prodyšný nákrčník tyto požadavky směle splňuje. Nejen, že zvenčí je v moderním pleteném vzhledu, ale z vnitřní strany příjemně zahřeje. Teplotu nahřívání si můžete pohodlně nastavit hned ve 3 úrovních teploty. A aby to nebyl jen tak obyčejný zahřívací nákrčník, poskytne i nabíjení prostřednictvím power banky pro váš vybitý mobil. Nákrčník velice jednoduše vyperete při teplotě 30°C (program vlna). Vyrobeno německou společností Beurer.

• , zakoupeno v Pilulka.cz

• , zakoupeno v Electro World