Beurer HK 63

Možnost praní
Dálkové ovládání
Rozměry
30 x 40 cm

Vlastnosti produktu. 6 magnetů generujících magnetické pole.

Rychlé zahřátí. 3 úrovně teploty.

Bezpečnostní systém BSS*.

Automatické vypnutí po cca 90 min.

Přesná elektronická regulace teploty.

Osvětlené úrovně teploty.

Odnímatelný napájecí kabel.

Hygienický plastový ochranný kryt.

Bavlněné povlak na polštář.

Potah: lze prát v pračce na 40°C. Certifikát Öko-Tex 100**

• BSS = Beurer zádržný systém
  • * Kvalita a splnění požadavků celé rodiny Všechny zahřívací produkty Beurer s tímto symbolem jsou certifikovány podle normy Öko-Tex 100 a procházejí neustálou kontrolou kvality.To zaručuje vaši pohodu.Certifikát Öko-Tex informuje spotřebitele, že bezpečnost textilních výrobků byla zkontrolována Textilie jsou důkladně testovány ve více než 100 individuálních testech – například na přítomnost karcinogenních či alergenních barviv, pesticidů a těžkých kovů.

Technické údaje.< BR>Elektrický polštář na ramena a krk.

Automatické vypnutí - po cca 90 minutách.

Prodyšný materiál - ano.

Podsvícený spínač hladiny - ano.

Bezpečnostní systém Beurer - ano.

Výkon (W) - 100.

Elektrický polštář do pračky - ano.

Materiál na spodní straně - měkká, prodyšná bavlna.

Certifikované Öko- Tex - ano.

Rychlé zahřátí - ano.

Nastavení teploty - 3.

Rozměry výrobku - cca 40 × 30 cm.

Označení CE - ano.

Záruka 2 roky.

• , zakoupeno v 4home.cz

• Jsem spokojen.
    • Nic mne nenapadá

Je to dobrý výrobek

• výhodná cenová akce

pro manžela na zahřívání kolen - je spokojen

• , zakoupeno v SlevyElektro.cz

• Zatím vše OK.

Produkt splnil má očekávání. Snadná manipulace a dobrý popis produktu.

• , zakoupeno v Lekarnadomu.cz

• kvalitní materiál

od magnetů jsem očekával více než je skutečnost,bylo by třeba lépe popsat tuto funkci.
    V této kvalitě je lepší koupit typ HK-25 je stejná ale cena poloviční (nemá všité permanentní magnety o jejichž funkčnosti na lidské tělo v této podobě pochybuji)

• , zakoupeno v ElektroCR.cz

• Tato elektricko-magnetická dečka
    • nemá chybu. Exkluzivní.
    • Předraženo.
    • U zboží nad 1000Kč by mělo být
    • poštovné zdarma.

Jen tak dál, nabízejte, my se rozhodneme,
    zda nakoupit právě u vás.
    A já u vás zas nakoupím. OK.