Beurer TS 23

Rozměry
150 x 80 cm

• , zakoupeno v svetpristroju.cz

• Spokojenost

93 letá maminka ji dostala pod stromeček a pochvaluje si ji.

• , zakoupeno v K24.cz

Stejný výrobek použivám k plné spokojenosti již několik let. Tento jsem si koupil jako zálohu pro případ poruchy. Pro zimu naprosto nepostradatelná věc. Stačí jedná noc a začinající nachlazení, rýma, chřípka, (v tom i covid) je pryč.
    Pravidelně každou zimu jsem se alespoň jednou pořádně nachladil. Kašlal jsem potom i několik týdnů. Od té doby co spím na vyhřivané dečce, nevím co je nachlazení. Virové onemocnění prostě nemá šanci. Doktoři to asi nevědí. A škoda. Celý ten cirkus s covidem by nemusel být.

Užíváme i na chatě.

Možnost praní
Dálkové ovládání
Rozměry
150 x 80 cm

Tato vyhřívací podkrývka je vyrobena z prodyšného materiálu, který umožňuje optimální cirkulaci vzduchu, což zajišťuje pohodlný spánek. Ochranný systém Beurer BSS (Beurer Safety System) přidává vrstvu bezpečnosti, díky čemuž můžete bez obav využívat výhody tepla. S třemi nastavitelnými teplotními úrovněmi si můžete snadno přizpůsobit intenzitu ohřevu dle svých preferencí. Podsvícené kontrolky teplotních stupňů dodávají uživatelsky přívětivý prvek, umožňující snadnou identifikaci aktuální teplotní úrovně. Ovládací panel této podkrývky Beurer TS 23 je odnímatelný, což usnadňuje jeho čištění a udržování. Svrchní strana vyhřívací podkrývky je vyrobena z příjemného flísu, zatímco rubová strana poskytuje další vrstvu tepla a pohodlí.       Beurer TS 23 vyhřívací podkrývka je také praktická, protože je možné ji prát při teplotě 30 °C, což zajišťuje snadnou údržbu. S výkonem 60W poskytuje dostatečnou energii pro rychlé a účinné vyhřívání. Tato vyhřívací podkrývka je ideálním společníkem pro chladné noci a zimní období, poskytující vám příjemné teplo a relaxaci. Objednávejte pod kat. číslem BEU-TS23

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• , zakoupeno v svetpristroju.cz

• Spokojenost

93 letá maminka ji dostala pod stromeček a pochvaluje si ji.

• , zakoupeno v K24.cz

• , automaticky přeloženo z Arukereso.hu
    • Bezpečné a pohodlné, 5 let záruka, bez závad.
    • NEUPLATŇUJE SE

Potřeboval jsem takové pokoje, trh a typ byly vybrány.

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Užíváme i na chatě.

• , automaticky přeloženo z Arukereso.hu
    • V chladnějších dnech také udržuje pacienta v teple na lůžku.
    • Nezaznamenal jsem žádné nedostatky.

Ohřívač jsem koupila pro nemocného pacienta, který tráví většinu dne v posteli.

• , automaticky přeloženo z Arukereso.hu
    • Dobrá kvalita, záruka 5 let.
    • Ne příliš horké: nejnižší převodový stupeň je téměř neznatelný, nejvyšší převodový stupeň by měl být alespoň střední.

Jeho parametry byly působivé...

• , automaticky přeloženo z Arukereso.hu
    • S výrobkem jsem spokojen.
    • Žádné

Líbilo se mi to.

• , zakoupeno v MALL.CZ

Produkt mám uschován, je to dárek.

• , automaticky přeloženo z Arukereso.hu
    • Lze jej provozovat v několika nastaveních a poskytuje velmi příjemné teplo.Při nastavení 1 se dobře spí celou noc.
    • Trochu pomalu se zahřívá, ale možná jsem jen netrpělivý.

Koupila jsem si ji, protože na podzim, kdy se netopí, je v noci velká zima a já nemůžu spát, když je mi zima.

• , zakoupeno v Andrea Shop

dobrý