Domo DO 603

• - 2 zóny
    • - více jak 2 stupně teploty
    • - časování předehřevu
    • - displej svítí hodně a v kuse, dokud deku nevypnete, i když už přestala hřát

Vybíral jsem deku, která má časovač a dokáže se vypnout po mnou nastaveném čase. To je jediná deka, která to umí a to jsem hledal hodně dlouho. S nabídkou elektrických dek je to bída.

Zaujal mě velký ovladač a hodně funkcí, které deka má. Ostatní deky mají max 2 teploty a hřejou dokud je nevypnete nebo neshoříte spolu s ní. U takových obyčejných dek první stupeň po hodině začne pálit a o druhém stupni ani nemluvím. U této deky je 8 stupňů a pohodlně se dá spát se třetím stupněm z osmi.
    Vynikající je taky možnost nastavit si čas, kdy se má deka sama zapnout a zahřívat postel, nemusím na to myslet.
    Samozřejmostí je možnost nastavit si čas, po který bude deka topit.

Jediná nevýhoda je snad ten neustále svítící displej. Asi byl fakt problém to vymyslet tak, aby třeba po minutě nečinnosti displeje se podsvit vypnul. Na co že. Prostě displej bude svítit, dokud nevypnete hlavní vypínač na displeji. Nezájem že časovač už deku vypnul. Výrobce asi počítá s tím, že budeme displej v noci hypnotizovat a budeme rádi za to, že svítí více jak hlavní světlo.

Vzhledem k tomu, že nabídka je chabá a kolik funkcí tato deka i s touto cenou nabízí, je to ZANEDBATELNÝ problém.

DOPORUČUJI.

• , zakoupeno v ONLINESHOP.cz

• Moc nehřeje a po chvilce se se ztlumi na třetí stupen, místo výrobcem uváděným stupněm 6. Dečka pak vubec nehehřeje.

• dvě zóny vyhřívání jsou super

Materiál
polyesterové
Barva
bílé

Deka je určena pro zahřívání studených lůžek a jejich vyhřívání během spánku.

Deka má nižší teplotu než je teplota těla. Nelze ji tedy zaměňovat za zdravotní deky, které mají vyšší povrchovou teplotu a jsou určeny pro nahřívání těla. a

• příkon 60W
  • velikost deky: 150 x 80 cm
  • oddělená topná zóna na nohy
  • digitální ovládání s časovačem
  • 8 stupňů nastavení včetně možnosti časového předehřívání
  • vhodná i pro praní v pračce
  • ochrana proti přehřátí

• - 2 zóny
    • - více jak 2 stupně teploty
    • - časování předehřevu
    • - displej svítí hodně a v kuse, dokud deku nevypnete, i když už přestala hřát

Samozřejmostí je možnost nastavit si čas, po který bude deka topit.

DOPORUČUJI.

• dvě zóny vyhřívání jsou super
    • delší čas vyhřátí

konfortní doporučuji

• , zakoupeno v EVA.cz

• načasování a příjemný materiál
    • jen velké světlo které osvětluje pokoj,ale to se dá přikrýt

s dekou jsme velmi spokojeni i když v letošní zimě se zatím tolik nepoužívá

• , zakoupeno v EVA.cz

• Výkoná deka. Hřeje dost i na druhý stupeň z celkových 8. Možno nastavit čas provozu i s odloženým startem. Zvlášť hřeje i na nohy.

Perfektně splnila mé představy.

• , zakoupeno v EVA.cz

• Velký výběr programů, které každého uspokojí
    • Oblíbená a spolehlivá značka

Jsem nad očekávání s tímto produktem spokojen..
    U tohoto výrobku je celkem snadné nastavení,různých variant..
    Rád bych ho doporučil náročnějším zákazníkům..
    S dodavatelem jsem nad míru spokojen,

• , zakoupeno v VideoTech.cz

• hřeje výborně
    • divný display, není z každého úlhu vidět údaje

uvedeno výše

• , zakoupeno v VideoTech.cz

velmi dobré

• , zakoupeno v Helkon

• Ihned Hřeje a to bylo to nejdůležitější!!!!!
    • Nemám!!!!!!!!!!!

Výborné nastavování.Je u tohoto výrobku,více možnosti nastavení teplot.Byl jsem překvapen s jeho funkčností.

• , zakoupeno v sptrading.cz

• cena, funkčnost, provedení

Hodnocení pouze po prvních čtrnácti dnech, ale zatím dobrá investice.