Domo DO632V

Barva
bílé

• elegantní design
    • dobrá funkčnost
    • Vyndavací vložka s kožíškem se stále shrnuje. Myslím, že by nebylo od věci, kdyby se po obvodu dala přicvaknout několika patentky.

Špatně se mi prokrvují nohy a mám stále je chladné. Je velmi příjemné si je při relaxaci zahřát.

• , zakoupeno v KAMODY.CZ

• rychlé vyhřátí,
    • dostatečná teplota
    • vložka není upevněna a vyzouvá se při každém vyndání nohou
  • , zakoupeno v Eberry.cz

• Příjemný materiál, který se nevysouva. Jednoduché ovládání. Opravdu doporučuji

Druh
boty
Počet teplot
Materiál
polyesterové
Barva
bílé

Ohřívač nohou - DOMO DO632V

• Rozměry (š x d): 30 x 28 cm.
  • Spínač s 2 stupni nastavení (0-I-II).
  • Podšívka vhodná pro praní v pračce.
  • Bezpečnost je zajištěna trojitou izolací
  • Ochrana proti přehřátí
  • Teplo na horní i spodní straně.
  • Vyjímatelná vnitřní podšívka.
  • Barva: bílá/ červená kostkovaná.

• Rozměry balení (š x h x v): 30 x 28 x 12 cm

• dostatečná teplota
    • vložka není upevněna a vyzouvá se při každém vyndání nohou
  • , zakoupeno v Eberry.cz

• , zakoupeno v DOMO-elektro.cz

BAČKORA JE DO PRÁCE,KDE SEDÍM A JELIKOŽ MÁM STÁLE STUDENÉ NOHY ,TAK MI DĚLÁ PŘÍJEMNÉHO SPOLEČNÍKA.

• , zakoupeno v DOMO-elektro.cz

• Zatím nehodnotím,je to vánoční dárek.
  • , zakoupeno v DOMO-elektro.cz

• Barva ne zcela světlá, ani tmavá.
    • Pratelná vnitřní vložka.

Kromě stručného popisu na krabici jsem nenalezla český návod k použití.
    Funkčnost výrobku zatím nemohu posoudit. Bude sloužit jako dárek.

• Teplo

KupToTu.cz (prodejce)

Děkujeme za hodnocení výrobku, jsme rádi, že jste s výrobkem spokojeni.
    KUPTOTU.CZ

• , zakoupeno v ONLINESHOP.cz

darek

• , zakoupeno v SITY.cz

• Botička vypadá moc hezky
    • Vyhřívání naběhne po zapnutí docela rychle
    • Vnitřek je příjemný na dotyk
    • Dva stupně intenzity
    • Pro mě by mohla být menší, ale to je samozřejmě individuální.

Poměr cena kvalita odpovídá, větší velikost boty není na závadu (jinými slovy objednala bych si ji znovu). Splnila má očekávání, nemám co vytknout.

• splnilo očekávání
    • ---