Hydas LH-885B

zelené
Výkon
100 W

• , zakoupeno v Conrad

• Výborný výrobek, vybrala jsem si ho proto, že mám problém s krční páteří. Poduška je střižena tak, že na krk krásně dolehne a vyhřívá tím pádem tam, kde má.

Výrobek užívám denně, splnil to, co jsem očekávala, krásně prohřívá krk a ramena, je poddajný z měkké látky, takže nikde netrčí, ale přilne k tělu. Je krásně měkký, příjemný na dotek.
    Vybrala jsem si ho po pečlivém zkoumání ostatních výrobků a opravdu nelituji, oproti levnějším je dokonale propracovaný střihem i v detailech.

Funguje spolehlivě

Počet teplot
Barva
zelené
Výkon
100 W

Blahodárné teplo pro šíji, ramena a záda. Inovativní magnetický uzávěr usnadňuje přikládání. Lze prát·4 teplotní stupně·Velmi vysoká šíjová část Vyhřívaná dečka · Ovládání · Návod k obsluze. Vyhřívaný pás za krk Hydas LH885-B, 56 x 37,5 cm od výrobce Hydas v kategorii Dům & zahrada|Zdraví & Wellness|Vyhřívané podložky, deky a pásy. Kupujte špičkovou kvalitu za akční ceny na Conrad.cz!

Funguje spolehlivě