Imetec 16061

Barva
červené
Možnost praní

• , zakoupeno v MALL.CZ

• Dostatečný regulovatelný tepelný výkon a délka přívodního kabelu, snadná obsluha, možnost vyprání vnitřní vložky.
  • , zakoupeno v HyperElektro.cz

• Jsem velmi spokojena, bota bezvadně a rychle zahřeje. Materiál boty je velmi příjemný, naprostá spokojenost.
    • Žádná nevýhoda.
  • , zakoupeno v HyperElektro.cz

• v porovnani s predchozi te same znacky hreje jeste vic. Disponuje 5 stupnema a staci na st. 2.
    • v porovnani s jinou (znacku nepamatuji) co jsem mela moznost vyzkouset, je celkove bota pevnejsi.
    • vypne po 3 hodinanach a ne 1.5h jak maji mnohe jine. Predchozi prvni bota te same znacky nemela automaticke vypnuti vubec a mnohokrat jsem ji zapomela vypnout. Dalsi od jine znacky (nepamataji) vypinala po 1.5h to bylo na muj vkus prilis casto.
    • moznost prat vnitrni vlozku 40C.
    • shrnuje se vnutrni vlozka, sikovna svadlena ale lehce upravi
    • privodni snura mohla byt trochu delsi, k ovladacu je trochu kratka delka aby se pohodlne ovladal. Ale nic hrozne.

Jinak k odberu -primo na krabici pisou: 110w Ultra-rapid heating. More heat, more comfort. Low energy consumption only 20w. S hodnotou vykonu pri koupe vyrobku mi udelali docela hokej.

Druh
boty
Počet teplot
Materiál
mikroplyšové
Barva
červené
Možnost praní

Elektrická bota Imetec 16061 RELAXY :S elektrická botou budete mít nohy v teple za každé situace. Vyhřívací bota nabízí ultra rychlý ohřev, 5 stupňů nastavení teploty a automatické vypínání po 180 minutách provozu. Díky systému Electroblock je zabráněno přehřátí, takže používání dečky je naprosto bezpečné. Vyjímatelná vložka je vyrobena z hypoalergenního a prodyšného jemného mikroplyše. Navíc ji můžete bez problémů prát v pračce. Bota se vyznačuje univerzálním rozměrem vhodným pro jakoukoli nohu.      Léčivé pohodlí Inteligentní hřejivá botička, která se postará o vaše nohy. 5 teplotních stupňů Pro jakoukoli velikost Automatické vypnutí Rychlý ohřev & nízká spotřeba Intellisense technologie pro udržení teploty   Jedinečné zpracování Jemný mikroplyš je jak prodyšný, tak příjemný pro vaše chodidla. Zvolený materiál je navíc hypoalergenní - dobrá zpráva pro alergiky. Díky tvaru boty se teplo postará nejen o nohy, ale i o kotníky a šlachy nad patou. To vše při variabilnímu nastavení teploty a rychlém ohřevu, který zajistí téměř okamžitý komfort.  Vlastnosti:automatické vypnutí po 180 min5 teplotultra rychlý ohřevochranný systém electroblockhypoalergenn

• Žádná nevýhoda.
  • , zakoupeno v HyperElektro.cz

• moznost prat vnitrni vlozku 40C.
    • shrnuje se vnutrni vlozka, sikovna svadlena ale lehce upravi

• dobré ovládání a regulace - 5 stupňů je výhodné, malá spotřeba a pěkně hřeje

Imetec, původně v listopadu objednaný u vyhlášeného shopu jsem v lednu zrušil a objednal zde. Peníze stále nemám

• , zakoupeno v Eberry.cz

• Teplotní stupně pokryjí potřebu majitelům ledových nohou v normálních podmínkách - pro tyto účely lze určitě doporučit.
    • Prostorná - i pro obří tlapy (možná až moc).

Nezkoušeno ve skutečně promrzlých prostorách (pod +15°C) - těžko říct jestli by stíhala.

• , zakoupeno v MALL.CZ

• Dárek byl pro maminku.Je velice spokojená.
  • , zakoupeno v OKAY.cz

• velmi dobrý

• Krásné dárkové provedení z moc příjemných a luxusně vypadajících materiálů, regulace teploty, příjemná vložka, kterou lze prát
    • trošku vyšší cena:-)

Velmi spokojená, doporučuji, je příjemná, hezká, dostala jsem jako dárek a používám často - mám ráda teplo, když sedím u počítače nebo koukám na filmy. Můžu jen doporučit

• , zakoupeno v ecmarket.cz

Vy si snad děláte legraci!Vždyť jste mi místo boty poslali el.šroubovák!!

• , zakoupeno v Eberry.cz

dárek pro rodiče