Imetec Relaxy Intellisense Double Poly

Materiál
polyesterové
Možnost praní

• , zakoupeno v Eberry.cz

Skvělá vyhřívací podložka, dobře se spí. Mám rozměr matrace 140x200, takže se na ni tato podložka krásně vejde. Nehřeje ani moc, ani málo (člověk si může zvolit intenzitu, která mu vyhovuje). Koupě nelituji, jediná nevýhoda je, že se někdy trochu sroluje/zmuchlá či mi prostě "něco navíc" mezi prostěradlem a matrací trochu vadí. Ale za to příjemné teplo to stojí.

• ano

Chtěl jsem si koupit lacnější přikrývku, ale nakonec jsem zariskoval a koupil si toto vyhřívací prostěradlo za větší obnos.
    Můžu jen říct, že jsem se rozhodl správně a už bych s ničím neměnil.Jsem maximálně spokojený.

Druh
deky
Počet teplot
Materiál
polyesterové
Možnost praní

Ohřívací prostěradlo Relaxy Intellisense Double Poly s expresním ohřevem do 5ti minut je vybaveno inovativní technologií Intellisense, která zajišťuje konstatní teplotu s ohledem na změnu okolní a tělesné teploty. Prostěradlo ze 100% prošívaného polyesteru má 6 stupňů nastavení teploty a 2 odnímatelné digitální ovladače s odděleným ovládáním pro 2 zóny. Lze prát v pračce.

• , zakoupeno v Eberry.cz

• ano