Klarstein Winterdreams

150 x 80 cm
Příkon
Výkon
60 W

• , zakoupeno v Famtastic!

výhoda pohodlí

• , zakoupeno v electronic-star.cz

• Výrobek v zásadě plní inzerované funkce
    • V popisu prodejce i v návodu k obsluze (mimochodem chybí v češtině - může být důvodem k vrácení výrobku) je možné po odpojení napájecího kabelu prát ve vodě na 40°C. Na našitém štítku přímo na dece je jakékoli praní striktně zakázáno

Při výběru tohoto produktu jsem se nechal zlákat nepravdivými údaji. Jen proto, že jsem líný za utracené peníze podnikat proces vracení, výrobek si ponechám. Zřejmě si německá firma stále ještě myslí, že tady lezeme po stromech a mohou nás odrbávat, jak je napadne. Další minus - platba možná pouze prostřednictvím PayPal

Druh
150 x 80 cm
Příkon
Výkon
60 W

Klarstein Winterdreams je příjemně měkká elektrická deka ideální pro ohřívání během chladných zimních večerů.

Obzvláště během tohoto ročního období totiž trávíme nejvíce času doma čtením knih nebo sledováním televizoru se svého nejoblíbenějšího křesla a jediné, co nám chybí je teplo, které nám může poskytnout deka Winterdreams.

Díky topnému výkonu 60 W deka udržuje příjemnou teplotu až do vypnutí.

Jelikož každému z nás vyhovuje jiná teplota, má deka 3 nastavitelné stupně.

Kromě běžného používání je tato deka vhodná i jako podložka na spaní.

Klarstein Winterdreams je vyrobena z jemného flísu a polyesteru, které jsou velmi příjemné a měkké.

V případě potřeby je možné deku vyprat.

Stačí odebrat napájecí kabel a na pračce nastavit maximálně 40°C.

1zákazník doporučuje produkt
  • , zakoupeno v Famtastic!

výhoda pohodlí

• , zakoupeno v electronic-star.cz